Opname promofilm

Voor ons nieuwe project, het bouwen van een onafhankelijk weeshuis in Marokko, stonden wij op woensdag 21 december met een tiental vrijwilligers in het Vondelpark in Amsterdam.

In de regen en kou, zijn wij in onze nieuw gesponsorde truien aan het werk gegaan. De reacties van voorbijgangers waren hartverwarmend. Behalve dat de voorbijgangers onze stichting een warm hart toedroegen, kregen we ook hele positieve reacties over ons optreden in het Vondelpark.

We zijn enorm trots op onze vrijwilligers, die altijd voor de stichting klaarstaan en zich niet uit de weg laten slaan door omstandigheden, zoals het weer. Ook danken wij de dansers van dansgroep Da Rebels, die weken hebben gerepeteerd en zich vrijwillig hebben ingezet voor dit filmpje.

Op dit moment wordt er hard gewerkt aan de montage van het promofilmpje, zodat wij dit filmpje zo snel mogelijk met jullie kunnen delen.